Uncategorized

Події швидкого знайомства в Сєвєродонецьк Україна

Відбувся перший конкурс дитячої поетичної творчості «Джерельце» , який згодом отримає статус Всеукраїнського і буде називатися ім'ям сєвєродонецького поета Йосипа Борисовича Курлата , який організував «Джерельце». У СПО «Склопластик» впроваджені фільєрні склоплавильні судини. Засновано звання «Почесний громадянин Сєвєродонецька».

Першими його були удостоєні І. Барський та Г. Здано в експлуатацію поліклініка СПЗ. Вступила в дію виробництво аргону. У році в місті збудовано та введено в експлуатацію понад 44,4 тис. Організовано Сєвєродонецький факультет обчислювальних комплексів і систем Харківського інституту радіоелектроніки. В об'єднанні «Азот» став до ладу цех гранульованого карбаміду. Побудована нова тролейбусна лінія по вул. Новікова до нових площ СПЗ. У медсанчастини СПО «Азот» введений в дію 7-поверховий медичний корпус. Вступив до ладу Сєверодонецький цех Лисичанської харчосмакової фабрики.


  1. Культура, музеї та театри Сєвєродонецька!
  2. Account Options?
  3. Онлайн Видео Чат - Live Talk.

У році сімей справили новосілля в нових будинках. Приступив до роботи дворічний університет музичної культури. Футбольний клуб «Хімік» став чемпіоном Луганській області. Відкрився новий універмаг. На ЗКПД розпочато будівництво нового цеху силікатної цегли. Прийнята програма приватизації майна державних комунальних підприємств.

У місті вперше створено шість класів, у яких навчання ведеться лише українською мовою. ТЕЦ подарувала місту новий тролейбус. Створений міська рада багатодітних сімей. У СПО «Азот» введено в експлуатацію цегельний завод.

Погода у Сєвєродонецьку

У міста з'явився свій герб. Відкрився Сєверодонецький технологічний інститут. З 21 липня року до обов'язків міського голови приступив В. Відкрита виставкова зала народної творчості. Дві нитки каналізаційного колектора з'єднали нові райони міста з очисними спорудами. Затверджено Положення про Почесну грамоту виконкому. Перших відвідувачів прийняв МРЕВ. Відкрита нова міжлікарняна аптека.

Історія Сєвєродонецька — Вікіпедія

У сел. Борівському змонтована АТС на номерів. Звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно директору музичного училища В. Сєвєродонецьк посідає друге місце на Луганщині з розвитку малого підприємництва. Підписано акт про введення в експлуатацію нового заводу ПП «Хімпостачальник». Введена в експлуатацію АТС У Сиротине прийшов газ. Сєвєродонецьк визнаний лідером на Луганщині за якістю освіти.

Швидкі знайомства «speed dating» - інші дати:

Жіноча волейбольна команда «Сєвєродончанка» вийшла до вищої ліги чемпіонату України. У селище Павлоград прийшов газ. Підписано акт про введення в експлуатацію нового ізотермічного сховища рідкого аміаку об'єднання «Азот» , а група учасників його спорудження стала лауреатом премії Академії будівництва України. За підсумками виступів на міжнародних змаганнях Заслужений майстер спорту міжнародного класу Олександр Золотов визнаний найкращим спортсменом України року з підводного спорту.

Перших відвідувачів прийняв супермаркет «Абсолют». Газ прийшов в село Воєводівка. У пологового будинку з'явилася своя мінікотельна. У селище Борівське прийшов газ. Урочисто здана в експлуатацію блок-секція монолітного будинку. У Сиротине завершено будівництво вуличних газопроводів. Відкрилася «Ветеранська аптека». У Щедрищеве введена в експлуатацію сучасна цифрова станція ЄС на номерів. До послуг майбутніх мам у багатопрофільної лікарні відкрилися резервні площі пологового відділення. Введено в експлуатацію виробничий комплекс НПФ «Хіммаш-компресор-сервіс ". Підписано двосторонню угоду про встановлення партнерських зв'язків між Єленя-Ґура Польща і Сєвєродонецьком.

Побудовано новий Палац тенісу. Змонтована нова цифрова телефонна станція на 11 тисяч номерів. Офіційна делегація нашого міста побувала у Рівному. Відповідно до підписаної угоди про співпрацю, це древнє місто Полісся тепер є нашим побратимом. Сєвєродонецьк активно будується: у році відкриті побутовий комплекс «Уно моменто», торговий комплекс «Амстор», готельний комплекс «Околиця» , три автозаправні станції, два магазини АТБ, магазин «COMFY», ринок «Злагода» та інші об'єкти; надані ділянки під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, торгово-розважального центру, центру з продажу та обслуговування автомобілів та інших об'єктів.

Село Воєводівка відзначило річчя свого заснування. У році відкрито торгово-розважальний центр «Джаз». Центр зайнятості населення відзначив новосілля, переселившись в нову будівлю по вул. Гагаріна , Начальнику управління охорони здоров'я міськради Е. Маслову присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Історія міста

Зараз автобуси до Сєвєродонецька мало не популярніші за лисичанські міські. Під час бойових дій міст через Сіверський Донець, що сполучає міста, був зруйнований; хоча го його відновили, їздити мостом дозволено лише легковикам. Автобуси мусять робити чималий гак. Хоча навіть так подорож із Лисичанська в Сєвєродонецьк триває не довше сорока хвилин.

Але біда: остання маршрутка виїжджає з Сєвєродонецька о А отже, після більшості вечірніх подій лисичанцям важко втрапити додому. Хоча вихід є. Такси з Сєвєродонецька для лисичанців має стандартний тариф: до центру везе за сто гривень, у віддалені райони за Якщо згрупуватись учотирьох, виходить не так і дорого. Часто рятує автостоп.

Інші лонгріди

Попутки беруть двадцятку й везуть тебе до Центрального ринку, а звідти можна й пішки, — розповідає пасажир маршрутки, що їде з Сєвєродонецька до Лисичанська. Дочку на навчання ні провести, ні зустріти нормально, бо то скільки грошей викинути треба!.

Ще й іноді доводиться в тому Лисичанську по дві години тинятися просто так. На будинках уздовж дороги, яка веде від залізничної станції до центру міста, помітні сліди війни: посічені стіни, побиті шибки, пошкоджені паркани. Лисичанськ був окупованим чотири місяці. Зараз лінія фронту в тридцяти кілометрах звідси.

Місто сильно постраждало: під час окупації великі підприємства порізали на металобрухт, а деякі будинки знищені обстрілами. Поряд металеві трубосплетіння фонтану — він не працює не тільки взимку, а взагалі. Неподалік іще один розмальований металевий скелет: каркас невеличкої сцени, яка приймає Дні — День міста, День шахтаря, День молоді й День Незалежності. Коли містян питаєш, як виглядав би Лисичанськ, якби був людиною, вони сходяться в одному: це чоловік за сорок.

Розбавляють картину в центрі міста три гойдалки, на яких бавляться дітлахи. Діти — єдина ознака життя в Лисичанську. Це вчителька привела школярів на екскурсію.

Чоловік з дитиною втонули у Чистому озері Сєвєродонецька