Uncategorized

Найкращі місця для підключення Ізяслав Україна

Рішення сесій міської ради. Рішення четвертої сесії Ізяславської міської ради 8 скликання від Рішення третьої позачергової сесії Ізяславської міської ради від Проекти рішень сесій міської ради. Проекти рішень на позачергову сесію. Рішення другої сесії Ізяславської міської ради восьмого скликання.

В пріоритеті сьогодні медичні заклади вторинної ланки, – Д.Габінет

Ізяславська громада - © Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4. Код для вставки на сайт. Форма подання електронного звернення. Контактний телефон:.

Ізяславська міська рада

Адреса проживання:. Публічне звернення відображатиметься на сайті. Подати звернення. Забулись пароль? Нагадаємо, ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня у безпечних умовах. Про це Любомира Мандзій повідомила під час перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту.

Для проведення ЗНО на Хмельниччині створено 8 округів. Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулася селекторна нарада з головами РДА щодо організації процесу зовнішнього незалежного оцінювання в Хмельницькій області. До спілкування також долучилися директор Вінницького центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, заступники голови адміністрації, директор Департаменту освіти та науки ОДА Олег Фасоля та інші посадові особи, які безпосередньо задіяні в процесі організації та безпечного проходження ЗНО в області.

І тут треба докласти усіх зусиль, щоб з однієї сторони, забезпечити процес ЗНО прозоро та доступно для усіх учасників, разом з тим, щоб ніхто з них не захворів. Відповідно на основну сесію ЗНО реєструвалося 11 учасників. Таким чином, у складанні ЗНО будуть задіяні лише ті, хто планує вступати до вищих навчальних закладів та ті, хто за власним бажанням хоче пройти ЗНО. Підвезення випускників до пунктів ЗНО на основну сесію передбачає виїзд шкільних автобусів та на додаткову сесію — Загалом для забезпечення безпечного та ефективного проходження ЗНО залучено 2 працівників для роботи в пунктах ЗНО та пунктах перевірки, з них 92 медпрацівника.

Також Олег Іванович відмітив, що окрім організаційних моментів, Департамент звертає увагу на дотримання заходів безпеки під час проходження тестування. Так, на сьогодні між 8 округами розподілено л дезінфікуючих засобів для обробки рук, л дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь, ізоляційних халатів, захисних щитків, більше тис.

Окрім цього, на кожному пункті тестування перебуватиме по 2 медпрацівника та 2 представника поліції для забезпечення правопорядку. Висловив своє бачення з приводу готовності області до проходження ЗНО і директор Вінницького центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко. Геннадій Іванович висловив слова подяки усім службам, які задіяні в даному процесі за високий рівень готовності. Я впевнений, що на пунктах тестування буде забезпечений максимально безпечний спосіб проведення ЗНО, оскільки внесено суттєві зміни в технологію проведення, допуску та пропуску.

Дмитро Габінет висловив прохання до голів РДА та представників органів місцевого самоврядування, взяти під особистий контроль та серйозно поставитися до питання проходження ЗНО, оскільки керівники на місцях несуть персональну відповідальність за забезпечення як довезення дітей, так само і організацію тестування на тих територіях, які є підпорядковані їм.

Хочу зауважити, що ЗНО ніхто не скасовував, адже це єдиний спосіб вступити до вищого навчального закладу. В контексті проведення ЗНО у нас немає своїх і чужих дітей. Ми всі одна команда. Ангели добра. Кушнірука бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна» і третій рік отримує нагороди на регіональному рівні.

Випадкові фото:

Кушнірука Наталія Шевчук, Вікторія Загаєцька та педагог- організатор закладу Людмила Грубіян отримала відповідну  нагороду та диплом від організаторів  Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна». У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.


  • Ізяслав — Вікіпедія.
  • політика знайомств Лозова Україна?
  • регіон знайомств Нікополь Україна!
  • фотографії знайомств у Тульчин Україна.
  • події знайомств Фастів Україна;
  • сайт знайомств для одиноких людей в Херсон Україна.
  • Останні новини:.

Багато батьків перестали оберігати своїх дітей від інформації про хвороби та страждання людей і дозволили їм стати, нехай навіть на кілька хвилин, причетними до їхньої долі. Незважаючи на ризик, якому при цьому піддається тонка й чутлива психіка дитини, в дитячих серцях прокидається чуйність, тепло і щедрість. Багато сучасних дослідників наполягають на тому, що потреба в милосерді та співчутті закладена в дітях від народження, потрібно лише власним прикладом показати, що творити добро — це просто.

Важливо не залишати без задоволення ці найважливіші потреби душі, що роблять людину справді прекрасною. Необхідно з ранніх років надавати дитині можливість робити добрі справи, брати участь у благодійності, враховуючи при цьому рівень її інтелектуального та емоційного розвитку, її готовність співчувати людям.

Благодійність - це не тільки «чудовий фундамент для побудови будь-чого», як писала у своєму творі Луїза Мей Олкотт, а й потужний зовнішній фактор, що впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості. Цьогорічна відзнака є визнанням спільного внеску учнівської та батьківської громад та педагогічного колективу закладу та всіх небайдужих ізяславчан, які долучились до сузір'я сотень благодійників та волонтерів та взяли участь в му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна». Радіємо за вас, адже ви втілюєте те в життя та поширюєте в суспільстві ідеї добра й благодійності, співчуття та любові до ближнього.

Дружній та згуртований колектив закладу у складні для нашої країни часи залишається гідними і небайдужими до тих, хто потребує допомоги. Ви знаходите час і мужність брати участь у всіх проєктах, акціях, займатись благодійною та волонтерською діяльністю. Тільки Ви і Ваші вчинки спонукають десятки людей не зупинятися та рухатися далі, не дивлячись на жодні зовнішні обставини, кризи та перепони.

Щиро дякуємо за Ваше сумлінне втілення добра.

Цінуємо Вас, як волонтерів та благодійників, що зберігають та множать скарби людських цінностей. Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю, бо тільки разом ми зможемо подолати перешкоди всіляких негараздів. Бережемо один одного та творімо добрі справи! Наразі немає підстав для скасування чи перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання.

Зокрема, він нагадав, що Уряд цього року скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн. За його словами, показники, за яких буде переноситися ЗНО зрозумілі. Розпочалась підготовка закладів освіти району до нового навчального року. Вже стартували  ремонтні роботи.

Директор школи доповів, що фактично  вже завершено роботи із облаштування блискавкозахисту приміщення. Також керівник ознайомився із шкільною майстернею та оглянув територію школи. Голова районної державної адміністрації Іван Федорчук зазначив, що роботи із підготовки шкіл району до нового навчального року мають бути проведені якісно, у визначених обсягах та у заплановані терміни. Також було звернуто увагу на забезпечення належної підготовки систем опалення в усіх закладах до нового опалювального сезону. Кушнірука став одним із переможців   Національного конкурсу «Благодійна Україна - ».

Фінішував  Національний конкурс «Благодійна Україна - », який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. Регіональним партнером на Хмельниччині цьогоріч виступає Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт», який також є членом Асоціації благодійників України. Співорганізатором регіонального конкурсу виступає Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». На заклик Асоціації благодійників України спільно з Благодійний фондом «Хесед Бешт» та Благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер» взяти участь у регіональному етапі конкурсу «Благодійна Хмельниччина» Національного конкурсу «Благодійна Україна - » відкликнулись  доброчинці, меценати, волонтери, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Хмельницької області.

Вони номінувалися або номінували своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Асоціація спільно з регіональними партнерами,через проведення цього конкурсу, мала на меті вшанувати кращих в країні та окремо у Хмельницькій області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик. Визначення переможців відбулося у ряді номінацій. У конкурсі   брали участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період  з 1 січня по 31 грудня року ; благодійні проекти ініціативи , реалізація яких повністю або окремого етапу була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Ізяславська районна державна адміністрація Хмельницької області - Освіта

Цього року до участі  у  регіональному етапі Національного конкурсу «Благодійна Україна - »  «Благодійна Хмельниччина» було подано 39 заявок у трьох номінаціях «Добро починається з тебе», «Регіональна благодійність», «Благодійність у соціальній сфері». У номінації «Добро починається з тебе» перше місце здобув колектив Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Завершення навчального року в умовах карантину. Відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес у закладах освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня.

Структура навчального року, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою.

Кращі концерти в Ізяславі 2021

Питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради. За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України в умовах карантину  педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року. Навчальний матеріал може бути освоєний з використанням технологій дистанційного навчання з організацією повторення окремих тем на початку наступного навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено.

За рекомендаціями Міністерства оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня року. Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням х, х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні н.

За матеріалами відділу освіти райдержадміністрац ії. МОН: Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня року. Таке рішення було прийняте 4 травня року.