Uncategorized

Центральні сайти знайомств в Берегове Україна

Старовинне, романтичне та затишне, місто Берегове лежить на берегах невеличкої річки Верке, і з усіх боків його оточують пологі гірські схили, вкриті виноградниками. До угорського кордону від Берегового рукою подати, тому, якщо ви плануєте законно чи незаконно його перетнути — нехай кухоль місцевого вина надасть вам хоробрості!

А якщо серйозно, сучасне Берегове — привабливе туристичне містечко, на яке варто витратити щонайменше добу. Місто включене до маршрутів екскурсій, але декілька годин на знайомство з цим історичним краєм вина та термальних вод — справжнісінька халтура. Наче приваблива жінка, що несподівано усвідомила свою красу, місто чепуриться і підлаштовується під потреби туристів, маючи на меті стати ще привабливішим. Бажаєте прогулятись стародавніми вулицями, покуштувати добре вино та викупатись в термальному джерелі?

Якщо такий формат відпочинку в Берегово до душі, має бути відмічененим на ваші мапі подорожей червоним кольором. Є така версія — про римлян, які начебто заснували місто ще бозна-коли, і називалось воно Перігіум. Можливо, так воно й було, проте наукових підтверджень цієї плітки, пущеної про Берегове відомим церковним письменником, немає. Офіційних версій про заснування міста дві. Друга версія не без фантазії: пастух Сас бив байдики, спостерігаючи бійку двох биків, аж раптом побачив, що тварини вирили копитами яму, а в ній — скарб!

Римляни також пили тут вино

З тим пастухом точно щось було не гаразд, адже він на скарбові кошти збудував храм, і от ніби від того храму і почалась історія міста під назвою Берегсас — саме таке Берегове називали угорці, а сучасну назву вигадали пізніше, коли місто перейшло у недовге володіння до Чехословаччини. Цей мужній лицар очолював угорський визвольний рух проти Австрійської імперії.

Берегсас також не пальцем був роблений — на центральній площі міста у році було розгорнуто знамено повстання. Коли ж повстання придушили, вгадайте, яка аристократична фамілія отримала місцеві землі та маєтки? Графи Шенборни — тому у Береговому також є свій палац Шенборнів. Тутешнє приміщення палацу прислужилось у якості винзаводу. В результаті славетний завод не дуже схожий на завод — казковий палац як він є. У XIX ст.

Як додаток для знайомств з'єднує самотні серця

старовинне місто охопила пожежа. Щоб відбудувати Берегсас наново, знадобились кошти і громадянська свідомість родини лікаря Ліннера. Він віддав під заставу свої виноградники, набрав в банках величезних позик — і місто було відбудоване у тому вигляді, у якому ви можете побачити його зараз.

Online Dating in Berehove, Zakarpattia

Лихоманка XX століття призвела до того, що Закарпаття, а з ним і Берегове, постійно переходило від однієї держави до іншої. Недовго тішились місцевими винами румунці, Берегове швидко відійшло до Чехословачинни, згодом — до Угорщини, а року його зайняла Червона Армія. Вже наступного року Закарпаття було офіційно визнано частиною Радянської України.

Після історичної передмови ви готові до прогулянки старовинним містом і вже не здивуєтесь, почувши, що Берегове — осередок угорської культури в Україні. Костел був побудований, ще коли Володимир Мономах ганяв степами половців, а половці ганяли всіх, кого бачили. Пізніше храм знищили татари, так що згодом його довелось відбудовувати та відновлювати. Костел розміщується на площі Ференца Ракоці, і місцеві жителі люблять навішати туристам на вуха лапші, ніби цей костел — той самий, який звів пастух Сас на скарбові кошти. Неподалік від Костелу, на площі Ференца Ракоці, у вишуканій будівлі епохи модерну розташувався один з найкращих ресторанів міста — колись у його приміщенні було казино.

Як не лежить душа до ресторанів, можете обмежитись оглядинами будівлі — вона вельми гарна. Також варто завітати до музею Берегівщини, що розташувався у колишньому палаці трансильванських князів Бетленів. Навіть якщо студентські роки залишились для вас далеко позаду, зазирніть до Закарпатського угорського педагогічного інституту — його прихистив палац комітатського суду. Інститут прикрашає собою Корзо — мальовничу площу Кошута.

З Корзо прямуйте до площі Героїв, де можна помилуватися першим угорським готелем, а також національним театром. Ви ж не думали, що ми не розкажемо подробиць про місцеве вино? Щодо вина у нас є декілька порад. Перша: не намагайтеся самостійно потрапити до заводу — на жаль, він закритий для оглядин. За традицією він починається з урочистої ходи та ритуалу чавлення винограду. Туристам пропонують 6 сортів вин: 5 сухих та 1 десертне. Вартість задоволення — смішна, до вина додаються наїдки. Тут же можна придбати пляшку того напою, який сподобався найбільше.

Поп-рок 0. Прогресив транс 0. Прогресив хаус 0.

Нобеліант із Берегового

Психоделічний транс 0. Реггі 0. Реп 0. Ритм-енд-блюз 1. Рок 0.


  1. агентство сватів поблизу Ватутіне Україна.
  2. Знайомства Берегове.
  3. підключити Дергачі Україна?
  4. Гурман-тур Закарпаттям: ТОП-14 найкращих дегустацій.
  5. центральні сайти знайомств поблизу Молодогвардійськ Україна.

Рок-н-ролл 0. Романси 0. Російський рок 0. Російський реп 0. Ска 1. Соул 0. Танго 0.

Техно 0. Транс 0. Тріп-хоп 0. Треш-метал 0. Важкий рок 0. Фанк 0. Фолк 0. Фолк-метал 0. Фолк-рок 0. Ф'южн 0. Хард-рок 1. Хардкор 0. Хаус 0. Хіп хоп 0. Хеві-метал 1. Шансон 0. Ейсід-джаз 0. Електро-хаус 0. Електронна музика 0. Ембієнт 0. Етнічна музика 0. Антична література 1. Військова література 0. Ділова література 0. Дитяча література 0. Документальна література 0. Драматургія 0. Давньосхідна література 0. Давньоруська література 0. Європейська старовинна література 0.

Зарубіжна класична література 1.

Закарпатська область — Вікіпедія

Зарубіжна проза 0. Зарубіжна фантастика 0. Закордонне фентезі 0. Зарубіжні детективи 0. Історична проза 1. Кіберпанк 0. Класична поезія 1. Любовні романи 0.