Uncategorized

Найкращі місця знайомств Зугрес Україна

Анатолія Бондарчука та Фаїни Мельник. За високі заслуги у спорті Бондарчук А. Прочитайте про Бондарчука Анатолія Павловича:. Булатов, С. Бубка, В. ВЕШКО Валерій Іванович. Семиразовий чемпіон світу з веслування на байдарках і каное, чотириразовий чемпіон Радянського Союзу, переможець багатьох регат республіканського і союзного значення, заслужений майстер спорту. Народився Вешко В. в місті Волочиську Хмельницької області. В дитинстві захоплювався багатьма видами спорту — футболом, велоспортом, але в результаті вибір зробив на користь веслування.

Активно займатися веслуванням на байдарках та каное почав в одинадцять років, згодом проходив підготовку у Хмельницькому під керівництвом тренера Ю. Валерій успішно навчався у Хмельницькому технологічному інституті, потім — служив у армії і продовжував тренуватися, адже служив у спортивній роті. В армії Валерій сів в один човен із Юрієм Гуріним, із ним він був пліч-о-пліч з   до р.

в двійках і четвірках у різних видах програм. Вже у р. їх команда стала чемпіоном     Радянського Союзу. вони стали  чемпіонами світу, де захищали честь країни в німецькому Дуйсбурзі золото за перемогу в двійках на м і срібло в двійках на м.

В якості запасного екіпажу були на літніх Олімпійських іграх р. в Сеулі. Практично щорічно до р. Валерій Вешко разом із Юрієм Гуріним ставали чемпіонами світу. Валерій Вешко побував на світовому чемпіонаті в болгарському Пловдиві. Там він піднімався на п'єдестал пошани тричі: виграв золоті медалі в четвірках на та метрів, а також бронзову медаль в двійках на метрів. Через рік на аналогічних змаганнях в польській Познані майже повторив минулорічний результат: здобув золоті медалі у четвірках на і метрів. А в р. на чемпіонаті світу в Парижі знов отримав перемогу в програмах чотиримісних каное на дистанціях і метрів.


  • площа знайомств поблизу Гадяч Україна.
  • .
  • ;

Невдовзі по закінченні цих змагань Вешко В. вирішив завершити спортивну кар'єру. Валерій Іванович повернувся у рідні краї. З р. очолює управління молоді і спорту в місті Хмельницькому. Прочитайте про Вешка Валерія Івановича:. ГВОЗДИК Олександр Сергійович. Боксер, бронзовий призер ХХХ Олімпійських ігор р. Чемпіон України, заслужений майстер спорту. Народився в Харкові у р.

Закінчив Харківський Національний педагогічний університет ім. став переможцем чемпіонату світу серед студентів, а у му — переможцем кубка Європи. Неодноразово в ці роки ставав чемпіоном України у ваговій категорії 81 кг. Наполегливі тренування принесли Олександру гарні результати і в наступні роки: 5-е місце в чемпіонаті світу р. та бронзову медаль на ХХХ Олімпійських іграх у Москві р.

Прочитайте про Гвоздика Олександра Сергійовича:. ГОТФРІД Денис Рудольфович. Важкоатлет, бронзовий призер ХХVІ Олімпійських ігор р. Готфрід Д. народився у м.

Магнітогорськ Росія у р. У спорт хлопчика привів батько, побачивши у нього чималі спортивні здібності. Вже у п'ятнадцять років Денис став призером першості Росії та СРСР з важкої атлетики серед юнаків. А в наступному році став майстром спорту. Переїхавши до України, закінчив Київський Національний університет фізичної культури і спорту. Важкою атлетикою професійно почав займатися в м. Луганську у р. Через два роки, на прохання колишнього мера міста Хмельницького  Михайла Чекмана, великого шанувальника спорту, штангіст починає представляти на змаганнях Хмельниччину.

Тут його талант розкрився на повну силу. Денис Готфрід — чемпіон Європи та світу, а в му — учасник літніх Олімпійських ігор у Сіднеї, у р. здобув срібну нагороду на чемпіонаті Європи в Туреччині. І це далеко не повний перелік перемог важкоатлета. Виступав у трьох вагових категоріях: 99 кг, кг, кг. Найкращі його результати: сума двоборства — кг, ривок — ,5 кг, поштовх — кг. Багато років поспіль  перебував  на  службі  у  внутрішніх  військах  України,  викладав  загальну  фізичну  підготовку  для  підрозділу спеціального призначення. Зараз тренує жіночу збірну команду України з важкої атлетики, проживає в м.

Прочитайте про Готфріда Дениса Рудольфовича:. ЖОВНІР Ольга Богданівна. Рух стрімкий, і укол за уколом, Нараховує бали суддя, Хай удач подарує вам доля, У таких вже нелегких боях. Фехтувальниця-шаблістка, Олімпійська чемпіонка ХХІХ Олімпійські ігри , чемпіонка світу, чемпіонка Європи у командній першості, заслужений майстер спорту.

Народилася Ольга Богданівна у р.

Нетішині Хмельницької області. З 11 років почала займатися фехтуванням на шаблях в групі Валерія Штурбабіна в місцевій спортивній школі. У році Ольга вступила до Хмельницького Національного університету. Всі роки навчання посилено займалася фехтуванням.

Посёлок энергетиков

спортсменка у збірній команді України. У році на Олімпійських іграх в Пекіні Ольга була запасною в українській команді з фехтування на шаблях. Однак тренери поставили її на фінальний бій замість Галини Пундик, яка виступала у чвертьфіналі і півфіналі. І хоч Ольга нанесла у фіналі лише 6 результативних уколів, українська команда в складі Ольги Жовнір, Галини Пундик, Ольги Харлан і Олени Хомрової здобула перемогу над китайською командою і таким чином отримала золоту медаль. Мене виставили лише у фіналі, а до цього фехтувала Галя Пундик.

Я відразу попала на сильну суперницю.

Содержание

Була велика психологічна напруга. Але дуже хотілось виграти свій поєдинок, все робила для цього. А далі — на чемпіонаті світу р. Ольга Жовнір стала чемпіонкою в складі команди, у , , роках стала срібною призеркою. На чемпіонаті Європи року Жовнір стала чемпіонкою в командній першості. На чемпіонаті Європи р. Ольга, на жаль, була лише запасною в складі української команди і в жодному поєдинку участі не брала.

Ольга Жовнір зайняла третє місце на етапі Кубка світу в особистих змаганнях. За високі досягнення в спорті, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України О. Жовнір отримала звання почесного громадянина м. Прочитайте про Жовнір Ольгу Богданівну:. ЗАСПА Лариса Леонідівна.

Зугрэс — Википедия

Гандболістка, бронзова призерка ХХVІІІ Олімпійських ігор, призерка чемпіонату світу, чемпіонка юного чемпіонату світу, срібний призер суперкубка Європи серед клубних команд, володарка Кубка кубків європейських країн, бронзова призерка чемпіонату СРСР, одинадцятиразова чемпіонка України, заслужений майстер спорту.

Заспа Лариса Леонідівна народилася в м. Хмельницькому в р. Далі удосконалювала свою спортивну майстерність у республіканському спортивному інтернаті в Києві. Продовжила навчання в Київському державному інституті фізкультури.