Uncategorized

Знайомства місто в Камянка-Бузька Україна

Попри складність ситуації, вдалося вирішити проблему доїзду до будинку мешканки села Товмач - Ольги Качмар, про яку ми вчора дізнались.

Главное меню

Жінка опинилась у сніговому полоні у власному будинку, практично м під'їзної дороги до її дому було покрито більше як 2- метровим шаром снігу. Станом на год. силами небайдужих підприємців та мешканців розчищено дорогу в напрямку Обидова, після чого райавтодор розширив проїзну частину дороги.

Ми є наші традиції. У всі часи український народ самоідентифікує себе через власні традиції. Свято Духовної пісні «Слава во вишніх Богу», було започатковане 30 років тому із проголошенням Незалежності України простими ентузіастами-патріотами. На той час це було гучне ствердне «Ми - українці, ми - християни! Сьогодні відбулися урочистості напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Знайомства в Кам'янка-Бузька

Протягом дня, силами небайдужих мешканців старостинських округів, було розчищено дороги в напрямках сіл Обидів і Дальнич. Після чого, з , пройшла ще важка техніка райавтодору і розширила проїзд на вказаних напрямках. Вдячні за допомогу! Також велика вдячність усім підприємцям і мешканцям, що продовжують долучатися до прибирання доріг власною технікою та за те, що працюють практично в режимі "нон-стоп".

Велика вдячність за допомогу і небайдужість підприємцям старостинського округу сіл Дернів, Дальнич, Сапіжанка, Товмач, які кожен день власною технікою розгортають сніг на дорогах свого округу: ФГ «ЛІМ» та Михайлу Лесишаку, Ігорю Сердинецькому та Володимиру Нестеруку. Код для вставки на сайт.

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради? Ускладнення погодних умов. Дякуємо місцевим підприємцям за небайдужість та дієву підтримку. Пацієнти часто питають, протягом якого періоду діє електронне направлення?

Кам'янка-Бузький район

Мешканку села Дальнич врятували з снігового полону у власному будинку. Інформація про стан доріг в громаді.

Випадкові фото:

Інформація стосовно COVID по Кам'янка - Бузькій ОТГ станом на Відбувся фестиваль Духовної пісні "Слава во вишніх Богу". Урочистості з нагоди ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Кам’янка-Бузька громада - вітаємо на офіційному веб-сайті

Оперативна інформація, щодо стану доріг в громаді. Інформація по стану доріг в громаді. На дорогах надзвичайна ситуація! Аварійно-відновлювальні роботи! Час випробувань завжди показує, хто готовий прийти на допомогу.


  • знайомства для дорослих в Покровськ Україна.
  • острів знайомства в Таврійськ Україна?
  • найкращі місця знайомств Зугрес Україна.

На території громади відкрито пункти обігріву. Не будьмо байдужі та долучаймось до спільної роботи! Головна Новини Громадські слухання Робоча група ТОВ "СВІСC КРОНО" Фотогалерея Відеогалерея Картка громади Контакти Оголошення Сесія міської ради Меню сайту. В приміщенні ЦНАП розпочав роботу мобільний сервісний центру РСЦ ГСЦ МВС. Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня року. Інформуємо про початок роботи в тестовому режимі Центру надання адміністративних послуг Кам'янка-Бузької міської ради. Велику роботу сьогодні було зроблено в старостинському окрузі сіл Дернів, Сапіжанка, Товмач, Дальнич.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України: Висловлюємо щиру вдячність Роману Антонюку за надану техніку для розгортання снігу по вулиці Шевченка район Коцюби. Попри складність ситуації, вдалося вирішити проблему доїзду до будинку мешканки села Товмач - Ольги Качмар, про яку ми вчора дізнались. Жінка опинилась у сніговому полоні у власному будинку, практично м під'їзної дороги до її дому було покрито більше як 2- метровим шаром снігу. Станом на год. силами небайдужих підприємців та мешканців розчищено дорогу в напрямку Обидова, після чого райавтодор розширив проїзну частину дороги.

Промо - ролик Кам'янка - Бузької об'єднаної територіальної громади.

Ми є наші традиції. У всі часи український народ самоідентифікує себе через власні традиції.

Навігаційне меню

Свято Духовної пісні «Слава во вишніх Богу», було започатковане 30 років тому із проголошенням Незалежності України простими ентузіастами-патріотами. На той час це було гучне ствердне «Ми - українці, ми - християни! Сьогодні відбулися урочистості напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та ї річниці виводу радянських військ з Афганістану. Протягом дня, силами небайдужих мешканців старостинських округів, було розчищено дороги в напрямках сіл Обидів і Дальнич. Після чого, з , пройшла ще важка техніка райавтодору і розширила проїзд на вказаних напрямках.

Вдячні за допомогу!